Vaktija.eu
Bosna i Hercegovina flag

La Neuveville

Švicarska

ili
--:--:--
četvrtak, 22. oktobar 2026
11. džumade-l-ula 1448

Sabah

06:08

Izlazak Sunca

07:53

Podne

13:20

Ikindija

16:06

Akšam

18:38

Jacija

20:03

Nikad ne propusti namaz - La Neuveville

Besplatna aplikacija s podsjetnikom prije svakog namaza, widgetom za početni ekran i vaktijom bez interneta.

Google PlayApp Store

Vaktija La Neuveville - oktobar 2026

DatumHidžretskiSabahIzlazak SuncaPodneIkindijaAkšamJacija
1. okt., če20. rebi'u-l-ahir05:3807:2313:2616:3619:1820:43
2. okt., pe21. rebi'u-l-ahir05:3907:2413:2516:3519:1620:41
3. okt., su22. rebi'u-l-ahir05:4107:2613:2516:3319:1420:39
4. okt., ne23. rebi'u-l-ahir05:4207:2713:2516:3219:1220:37
5. okt., po24. rebi'u-l-ahir05:4307:2813:2416:3019:1020:35
6. okt., ut25. rebi'u-l-ahir05:4507:3013:2416:2919:0820:33
7. okt., sr26. rebi'u-l-ahir05:4607:3113:2416:2719:0620:31
8. okt., če27. rebi'u-l-ahir05:4807:3313:2316:2619:0420:29
9. okt., pe28. rebi'u-l-ahir05:4907:3413:2316:2419:0220:27
10. okt., su29. rebi'u-l-ahir05:5007:3513:2316:2319:0020:25
11. okt., ne30. rebi'u-l-ahir05:5207:3713:2316:2118:5820:23
12. okt., po1. džumade-l-ula05:5307:3813:2216:2018:5720:22
13. okt., ut2. džumade-l-ula05:5507:4013:2216:1818:5520:20
14. okt., sr3. džumade-l-ula05:5607:4113:2216:1718:5320:18
15. okt., če4. džumade-l-ula05:5707:4213:2216:1618:5120:16
16. okt., pe5. džumade-l-ula05:5907:4413:2116:1418:4920:14
17. okt., su6. džumade-l-ula06:0007:4513:2116:1318:4720:12
18. okt., ne7. džumade-l-ula06:0207:4713:2116:1118:4520:10
19. okt., po8. džumade-l-ula06:0307:4813:2116:1018:4320:08
20. okt., ut9. džumade-l-ula06:0507:5013:2116:0818:4220:07
21. okt., sr10. džumade-l-ula06:0607:5113:2016:0718:4020:05
22. okt., če11. džumade-l-ula06:0807:5313:2016:0618:3820:03
23. okt., pe12. džumade-l-ula06:0907:5413:2016:0418:3620:01
24. okt., su13. džumade-l-ula06:1107:5613:2016:0318:3520:00
25. okt., ne14. džumade-l-ula05:1206:5712:2015:0117:3318:58
26. okt., po15. džumade-l-ula05:1406:5912:2015:0017:3118:56
27. okt., ut16. džumade-l-ula05:1507:0012:2014:5917:2918:54
28. okt., sr17. džumade-l-ula05:1707:0212:2014:5717:2818:53
29. okt., če18. džumade-l-ula05:1807:0312:2014:5617:2618:51
30. okt., pe19. džumade-l-ula05:1907:0412:2014:5517:2518:50
31. okt., su20. džumade-l-ula05:2107:0612:1914:5417:2318:48

Namaska vremena u La Neuveville

Saznajte precizna i zvanična namaska vremena za La Neuveville, Švicarska. Naša platforma pruža najažurniji raspored za sabah, podne, ikindiju, akšam i jaciju, osiguravajući da nikada ne propustite namaz.

Kako se računaju namaska vremena

Namaska vremena na Vaktija.eu se preuzimaju direktno od zvaničnih islamskih zajednica i vjerskih autoriteta u svakoj državi. Ovo osigurava najviši nivo tačnosti za vašu specifičnu lokaciju.

Često postavljana pitanja

Koja su namaska vremena u La Neuveville danas?

Trenutna namaska vremena za La Neuveville danas su: Sabah 06:08, Podne 13:20, Ikindija 16:06, Akšam 18:38 i Jacija 20:03. Zvanična i tačna vaktija.

Odakle dolaze ova namaska vremena?

Vremena obezbjeđuju zvanične vjerske institucije i islamski centri odgovarajućih država kako bi se osigurala tačnost i usklađenost sa zajednicom.

Vrijeme namaza danas u La Neuveville

Pojedinačna namaska vremena za La Neuveville danas.

Sabah

Sabah namaz u La Neuveville danas je u 06:08.

Izlazak sunca

Izlazak sunca namaz u La Neuveville danas je u 07:53.

Podne

Podne namaz u La Neuveville danas je u 13:20.

Ikindija

Ikindija namaz u La Neuveville danas je u 16:06.

Akšam

Akšam namaz u La Neuveville danas je u 18:38.

Jacija

Jacija namaz u La Neuveville danas je u 20:03.