Hart bei Graz
Oostenrijk
Ochtend
Zonsopgang
Middag
Namiddag
Avond
Nacht
Gebedstijden Hart bei Graz - oktober 2026
| Datum | Hijri | Ochtend | Zonsopgang | Middag | Namiddag | Avond | Nacht |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. okt., do | 20. Rabi' al-Thani | 05:15 | 06:50 | 12:53 | 16:04 | 18:46 | 20:09 |
| 2. okt., vr | 21. Rabi' al-Thani | 05:17 | 06:51 | 12:53 | 16:03 | 18:44 | 20:07 |
| 3. okt., za | 22. Rabi' al-Thani | 05:18 | 06:53 | 12:52 | 16:01 | 18:42 | 20:05 |
| 4. okt., zo | 23. Rabi' al-Thani | 05:20 | 06:54 | 12:52 | 16:00 | 18:40 | 20:03 |
| 5. okt., ma | 24. Rabi' al-Thani | 05:21 | 06:55 | 12:52 | 15:59 | 18:38 | 20:01 |
| 6. okt., di | 25. Rabi' al-Thani | 05:22 | 06:57 | 12:52 | 15:57 | 18:36 | 19:59 |
| 7. okt., wo | 26. Rabi' al-Thani | 05:24 | 06:58 | 12:51 | 15:56 | 18:34 | 19:57 |
| 8. okt., do | 27. Rabi' al-Thani | 05:25 | 07:00 | 12:51 | 15:54 | 18:32 | 19:55 |
| 9. okt., vr | 28. Rabi' al-Thani | 05:27 | 07:01 | 12:51 | 15:53 | 18:30 | 19:53 |
| 10. okt., za | 29. Rabi' al-Thani | 05:28 | 07:02 | 12:50 | 15:51 | 18:29 | 19:51 |
| 11. okt., zo | 30. Rabi' al-Thani | 05:29 | 07:04 | 12:50 | 15:50 | 18:27 | 19:49 |
| 12. okt., ma | 1. Jumada al-Ula | 05:31 | 07:05 | 12:50 | 15:48 | 18:25 | 19:47 |
| 13. okt., di | 2. Jumada al-Ula | 05:32 | 07:06 | 12:50 | 15:47 | 18:23 | 19:45 |
| 14. okt., wo | 3. Jumada al-Ula | 05:34 | 07:08 | 12:49 | 15:45 | 18:21 | 19:43 |
| 15. okt., do | 4. Jumada al-Ula | 05:35 | 07:09 | 12:49 | 15:44 | 18:19 | 19:42 |
| 16. okt., vr | 5. Jumada al-Ula | 05:36 | 07:11 | 12:49 | 15:42 | 18:17 | 19:40 |
| 17. okt., za | 6. Jumada al-Ula | 05:38 | 07:12 | 12:49 | 15:41 | 18:15 | 19:38 |
| 18. okt., zo | 7. Jumada al-Ula | 05:39 | 07:13 | 12:49 | 15:40 | 18:14 | 19:36 |
| 19. okt., ma | 8. Jumada al-Ula | 05:40 | 07:15 | 12:48 | 15:38 | 18:12 | 19:35 |
| 20. okt., di | 9. Jumada al-Ula | 05:42 | 07:16 | 12:48 | 15:37 | 18:10 | 19:33 |
| 21. okt., wo | 10. Jumada al-Ula | 05:43 | 07:18 | 12:48 | 15:35 | 18:08 | 19:31 |
| 22. okt., do | 11. Jumada al-Ula | 05:44 | 07:19 | 12:48 | 15:34 | 18:06 | 19:29 |
| 23. okt., vr | 12. Jumada al-Ula | 05:46 | 07:21 | 12:48 | 15:33 | 18:05 | 19:28 |
| 24. okt., za | 13. Jumada al-Ula | 05:47 | 07:22 | 12:48 | 15:31 | 18:03 | 19:26 |
| 25. okt., zo | 14. Jumada al-Ula | 04:48 | 06:24 | 11:47 | 14:30 | 17:01 | 18:25 |
| 26. okt., ma | 15. Jumada al-Ula | 04:50 | 06:25 | 11:47 | 14:29 | 17:00 | 18:23 |
| 27. okt., di | 16. Jumada al-Ula | 04:51 | 06:27 | 11:47 | 14:27 | 16:58 | 18:22 |
| 28. okt., wo | 17. Jumada al-Ula | 04:52 | 06:28 | 11:47 | 14:26 | 16:56 | 18:20 |
| 29. okt., do | 18. Jumada al-Ula | 04:54 | 06:29 | 11:47 | 14:25 | 16:55 | 18:19 |
| 30. okt., vr | 19. Jumada al-Ula | 04:55 | 06:31 | 11:47 | 14:23 | 16:53 | 18:17 |
| 31. okt., za | 20. Jumada al-Ula | 04:56 | 06:32 | 11:47 | 14:22 | 16:51 | 18:16 |
Gebedstijden in Hart bei Graz
Ontvang nauwkeurige en officiële gebedstijden voor Hart bei Graz, Oostenrijk. Ons platform biedt het meest actuele schema voor Fajr, Dhuhr, Asr, Maghrib en Isha, zodat u nooit een gebed mist.
Hoe gebedstijden worden berekend
Gebedstijden op Vaktija.eu zijn rechtstreeks afkomstig van de officiële islamitische gemeenschappen en religieuze autoriteiten in elk land. Dit garandeert het hoogste niveau van nauwkeurigheid voor uw specifieke locatie.
Veelgestelde vragen
Wat zijn de gebedstijden in Hart bei Graz vandaag?
De actuele gebedstijden voor Hart bei Graz vandaag zijn: Fajr 05:44, Dhuhr 12:48, Asr 15:34, Maghrib 18:06 en Isha 19:29. Officiële en nauwkeurige Vaktija.
Waar komen deze gebedstijden vandaan?
De tijden worden verstrekt door de officiële religieuze instellingen en islamitische centra van de respectieve landen om nauwkeurigheid en afstemming met de gemeenschap te garanderen.
Gebedstijden vandaag in Hart bei Graz
Afzonderlijke gebedstijden voor Hart bei Graz vandaag.
Fajr (ochtendgebed)
Fajr (ochtendgebed) in Hart bei Graz is vandaag om 05:44.
Zonsopgang
Zonsopgang in Hart bei Graz is vandaag om 07:19.
Dhuhr (middaggebed)
Dhuhr (middaggebed) in Hart bei Graz is vandaag om 12:48.
Asr (namiddaggebed)
Asr (namiddaggebed) in Hart bei Graz is vandaag om 15:34.
Maghrib (avondgebed)
Maghrib (avondgebed) in Hart bei Graz is vandaag om 18:06.
Isha (nachtgebed)
Isha (nachtgebed) in Hart bei Graz is vandaag om 19:29.