Vaktija.eu
Nederland flag

Velika Plana

Servië

of
--:--:--
donderdag, 22. oktober 2026
11. Jumada al-Ula 1448

Ochtend

05:19

Zonsopgang

06:53

Middag

12:21

Namiddag

15:14

Avond

17:47

Nacht

19:11

Mis geen gebed in Velika Plana

Gratis app met een herinnering voor elk gebed, een widget voor het beginscherm en gebedstijden ook offline.

Google PlayApp Store

Gebedstijden Velika Plana - oktober 2026

DatumHijriOchtendZonsopgangMiddagNamiddagAvondNacht
1. okt., do20. Rabi' al-Thani04:5306:2712:2615:4218:2319:47
2. okt., vr21. Rabi' al-Thani04:5406:2812:2615:4018:2119:45
3. okt., za22. Rabi' al-Thani04:5506:3012:2515:3818:2019:43
4. okt., zo23. Rabi' al-Thani04:5706:3112:2515:3718:1819:41
5. okt., ma24. Rabi' al-Thani04:5806:3212:2515:3618:1619:39
6. okt., di25. Rabi' al-Thani04:5906:3312:2515:3418:1419:37
7. okt., wo26. Rabi' al-Thani05:0006:3412:2415:3218:1319:35
8. okt., do27. Rabi' al-Thani05:0206:3512:2415:3118:1119:33
9. okt., vr28. Rabi' al-Thani05:0406:3612:2415:3018:0919:32
10. okt., za29. Rabi' al-Thani05:0506:3712:2315:2918:0719:30
11. okt., zo30. Rabi' al-Thani05:0606:3912:2315:2718:0519:28
12. okt., ma1. Jumada al-Ula05:0706:4012:2315:2618:0419:27
13. okt., di2. Jumada al-Ula05:0806:4112:2315:2518:0219:26
14. okt., wo3. Jumada al-Ula05:0906:4312:2215:2418:0019:24
15. okt., do4. Jumada al-Ula05:1006:4412:2215:2217:5819:22
16. okt., vr5. Jumada al-Ula05:1206:4512:2215:2117:5719:21
17. okt., za6. Jumada al-Ula05:1306:4712:2215:2017:5619:20
18. okt., zo7. Jumada al-Ula05:1406:4812:2215:1917:5419:18
19. okt., ma8. Jumada al-Ula05:1506:4912:2115:1717:5219:16
20. okt., di9. Jumada al-Ula05:1706:5012:2115:1617:5119:15
21. okt., wo10. Jumada al-Ula05:1806:5212:2115:1517:4919:13
22. okt., do11. Jumada al-Ula05:1906:5312:2115:1417:4719:11
23. okt., vr12. Jumada al-Ula05:2006:5512:2115:1217:4619:10
24. okt., za13. Jumada al-Ula05:2106:5612:2115:1117:4419:08
25. okt., zo14. Jumada al-Ula04:2205:5711:2014:1016:4318:07
26. okt., ma15. Jumada al-Ula04:2305:5811:2014:0916:4118:05
27. okt., di16. Jumada al-Ula04:2405:5911:2014:0716:4018:04
28. okt., wo17. Jumada al-Ula04:2606:0011:2014:0616:3818:03
29. okt., do18. Jumada al-Ula04:2706:0211:2014:0516:3718:02
30. okt., vr19. Jumada al-Ula04:2806:0311:2014:0416:3518:00
31. okt., za20. Jumada al-Ula04:2907:0411:2014:0316:3417:59

Gebedstijden in Velika Plana

Ontvang nauwkeurige en officiële gebedstijden voor Velika Plana, Servië. Ons platform biedt het meest actuele schema voor Fajr, Dhuhr, Asr, Maghrib en Isha, zodat u nooit een gebed mist.

Hoe gebedstijden worden berekend

Gebedstijden op Vaktija.eu zijn rechtstreeks afkomstig van de officiële islamitische gemeenschappen en religieuze autoriteiten in elk land. Dit garandeert het hoogste niveau van nauwkeurigheid voor uw specifieke locatie.

Veelgestelde vragen

Wat zijn de gebedstijden in Velika Plana vandaag?

De actuele gebedstijden voor Velika Plana vandaag zijn: Fajr 05:19, Dhuhr 12:21, Asr 15:14, Maghrib 17:47 en Isha 19:11. Officiële en nauwkeurige Vaktija.

Waar komen deze gebedstijden vandaan?

De tijden worden verstrekt door de officiële religieuze instellingen en islamitische centra van de respectieve landen om nauwkeurigheid en afstemming met de gemeenschap te garanderen.

Gebedstijden vandaag in Velika Plana

Afzonderlijke gebedstijden voor Velika Plana vandaag.

Fajr (ochtendgebed)

Fajr (ochtendgebed) in Velika Plana is vandaag om 05:19.

Zonsopgang

Zonsopgang in Velika Plana is vandaag om 06:53.

Dhuhr (middaggebed)

Dhuhr (middaggebed) in Velika Plana is vandaag om 12:21.

Asr (namiddaggebed)

Asr (namiddaggebed) in Velika Plana is vandaag om 15:14.

Maghrib (avondgebed)

Maghrib (avondgebed) in Velika Plana is vandaag om 17:47.

Isha (nachtgebed)

Isha (nachtgebed) in Velika Plana is vandaag om 19:11.