České Budějovice
Češka
Zora
Sončni vzhod
Opoldne
Popoldan
Mrak
Noč
Časi molitve České Budějovice - oktober 2026
| Datum | Hidžri | Zora | Sončni vzhod | Opoldne | Popoldan | Mrak | Noč |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. okt., če | 20. Rabi' al-Thani | 05:16 | 06:54 | 12:57 | 16:06 | 18:49 | 20:15 |
| 2. okt., pe | 21. Rabi' al-Thani | 05:17 | 06:56 | 12:56 | 16:04 | 18:47 | 20:13 |
| 3. okt., so | 22. Rabi' al-Thani | 05:19 | 06:57 | 12:56 | 16:03 | 18:45 | 20:11 |
| 4. okt., ne | 23. Rabi' al-Thani | 05:20 | 06:59 | 12:56 | 16:01 | 18:43 | 20:09 |
| 5. okt., po | 24. Rabi' al-Thani | 05:22 | 07:00 | 12:56 | 15:59 | 18:41 | 20:07 |
| 6. okt., to | 25. Rabi' al-Thani | 05:23 | 07:02 | 12:55 | 15:58 | 18:39 | 20:05 |
| 7. okt., sr | 26. Rabi' al-Thani | 05:25 | 07:03 | 12:55 | 15:56 | 18:37 | 20:03 |
| 8. okt., če | 27. Rabi' al-Thani | 05:26 | 07:05 | 12:55 | 15:55 | 18:35 | 20:00 |
| 9. okt., pe | 28. Rabi' al-Thani | 05:28 | 07:06 | 12:54 | 15:53 | 18:33 | 19:58 |
| 10. okt., so | 29. Rabi' al-Thani | 05:30 | 07:08 | 12:54 | 15:52 | 18:31 | 19:56 |
| 11. okt., ne | 30. Rabi' al-Thani | 05:31 | 07:09 | 12:54 | 15:50 | 18:29 | 19:54 |
| 12. okt., po | 1. Jumada al-Ula | 05:33 | 07:11 | 12:54 | 15:49 | 18:26 | 19:52 |
| 13. okt., to | 2. Jumada al-Ula | 05:34 | 07:12 | 12:53 | 15:47 | 18:24 | 19:50 |
| 14. okt., sr | 3. Jumada al-Ula | 05:36 | 07:14 | 12:53 | 15:45 | 18:22 | 19:48 |
| 15. okt., če | 4. Jumada al-Ula | 05:37 | 07:15 | 12:53 | 15:44 | 18:20 | 19:46 |
| 16. okt., pe | 5. Jumada al-Ula | 05:39 | 07:17 | 12:53 | 15:42 | 18:18 | 19:44 |
| 17. okt., so | 6. Jumada al-Ula | 05:40 | 07:19 | 12:52 | 15:41 | 18:16 | 19:42 |
| 18. okt., ne | 7. Jumada al-Ula | 05:42 | 07:20 | 12:52 | 15:39 | 18:14 | 19:41 |
| 19. okt., po | 8. Jumada al-Ula | 05:43 | 07:22 | 12:52 | 15:38 | 18:12 | 19:39 |
| 20. okt., to | 9. Jumada al-Ula | 05:45 | 07:23 | 12:52 | 15:36 | 18:11 | 19:37 |
| 21. okt., sr | 10. Jumada al-Ula | 05:46 | 07:25 | 12:52 | 15:35 | 18:09 | 19:35 |
| 22. okt., če | 11. Jumada al-Ula | 05:48 | 07:26 | 12:52 | 15:34 | 18:07 | 19:33 |
| 23. okt., pe | 12. Jumada al-Ula | 05:49 | 07:28 | 12:51 | 15:32 | 18:05 | 19:32 |
| 24. okt., so | 13. Jumada al-Ula | 05:50 | 07:29 | 12:51 | 15:31 | 18:03 | 19:30 |
| 25. okt., ne | 14. Jumada al-Ula | 04:52 | 06:31 | 11:51 | 14:29 | 17:01 | 18:28 |
| 26. okt., po | 15. Jumada al-Ula | 04:53 | 06:32 | 11:51 | 14:28 | 17:00 | 18:27 |
| 27. okt., to | 16. Jumada al-Ula | 04:55 | 06:34 | 11:51 | 14:26 | 16:58 | 18:25 |
| 28. okt., sr | 17. Jumada al-Ula | 04:56 | 06:36 | 11:51 | 14:25 | 16:56 | 18:23 |
| 29. okt., če | 18. Jumada al-Ula | 04:58 | 06:37 | 11:51 | 14:24 | 16:54 | 18:22 |
| 30. okt., pe | 19. Jumada al-Ula | 04:59 | 06:39 | 11:51 | 14:22 | 16:53 | 18:20 |
| 31. okt., so | 20. Jumada al-Ula | 05:00 | 06:40 | 11:51 | 14:21 | 16:51 | 18:19 |
Časi molitev v České Budějovice
Pridobite natančne in uradne čase molitev za České Budějovice, Češka. Naša platforma zagotavlja najnovejši urnik za zoro (Fajr), opoldne (Dhuhr), popoldne (Asr), mrak (Maghrib) in noč (Isha), kar zagotavlja, da nikoli ne zamudite molitve.
Kako se izračunajo časi molitev
Časi molitev na Vaktija.eu so pridobljeni neposredno od uradnih islamskih skupnosti in verskih oblasti v vsaki državi. To zagotavlja najvišjo stopnjo natančnosti za vašo specifično lokacijo.
Pogosta vprašanja
Kakšni so časi molitev v České Budějovice danes?
Trenutni časi molitve za České Budějovice danes so: Zora 05:48, Opoldne 12:52, Popoldan 15:34, Mrak 18:07 in Noč 19:33. Uradna in natančna Vaktija.
Od kod prihajajo ti časi molitev?
Čase zagotavljajo uradne verske institucije in islamski centri posameznih držav, da se zagotovi natančnost in usklajenost s skupnostjo.
Časi molitve danes v České Budějovice
Posamezni časi molitve za České Budějovice danes.
Fadžr (jutranja molitev)
Fadžr (jutranja molitev) v České Budějovice je danes ob 05:48.
Sončni vzhod
Sončni vzhod v České Budějovice je danes ob 07:26.
Zuhr (opoldanska molitev)
Zuhr (opoldanska molitev) v České Budějovice je danes ob 12:52.
Asr (popoldanska molitev)
Asr (popoldanska molitev) v České Budějovice je danes ob 15:34.
Magrib (večerna molitev)
Magrib (večerna molitev) v České Budějovice je danes ob 18:07.
Iša (nočna molitev)
Iša (nočna molitev) v České Budějovice je danes ob 19:33.