Cividale del Friuli
Italija
Zora
Sončni vzhod
Opoldne
Popoldan
Mrak
Noč
Časi molitve Cividale del Friuli - oktober 2026
| Datum | Hidžri | Zora | Sončni vzhod | Opoldne | Popoldan | Mrak | Noč |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. okt., če | 20. Rabi' al-Thani | 05:25 | 07:03 | 12:56 | 15:58 | 18:48 | 20:22 |
| 2. okt., pe | 21. Rabi' al-Thani | 05:26 | 07:04 | 12:56 | 15:57 | 18:46 | 20:20 |
| 3. okt., so | 22. Rabi' al-Thani | 05:28 | 07:05 | 12:56 | 15:55 | 18:44 | 20:18 |
| 4. okt., ne | 23. Rabi' al-Thani | 05:29 | 07:07 | 12:55 | 15:53 | 18:43 | 20:16 |
| 5. okt., po | 24. Rabi' al-Thani | 05:30 | 07:08 | 12:55 | 15:51 | 18:41 | 20:14 |
| 6. okt., to | 25. Rabi' al-Thani | 05:32 | 07:09 | 12:55 | 15:50 | 18:39 | 20:12 |
| 7. okt., sr | 26. Rabi' al-Thani | 05:33 | 07:10 | 12:55 | 15:48 | 18:37 | 20:10 |
| 8. okt., če | 27. Rabi' al-Thani | 05:34 | 07:12 | 12:54 | 15:46 | 18:35 | 20:08 |
| 9. okt., pe | 28. Rabi' al-Thani | 05:36 | 07:13 | 12:54 | 15:45 | 18:33 | 20:06 |
| 10. okt., so | 29. Rabi' al-Thani | 05:37 | 07:14 | 12:54 | 15:43 | 18:31 | 20:04 |
| 11. okt., ne | 30. Rabi' al-Thani | 05:38 | 07:16 | 12:53 | 15:41 | 18:29 | 20:03 |
| 12. okt., po | 1. Jumada al-Ula | 05:40 | 07:17 | 12:53 | 15:40 | 18:27 | 20:01 |
| 13. okt., to | 2. Jumada al-Ula | 05:41 | 07:18 | 12:53 | 15:38 | 18:26 | 19:59 |
| 14. okt., sr | 3. Jumada al-Ula | 05:42 | 07:20 | 12:53 | 15:36 | 18:24 | 19:57 |
| 15. okt., če | 4. Jumada al-Ula | 05:44 | 07:21 | 12:52 | 15:35 | 18:22 | 19:55 |
| 16. okt., pe | 5. Jumada al-Ula | 05:45 | 07:23 | 12:52 | 15:33 | 18:20 | 19:54 |
| 17. okt., so | 6. Jumada al-Ula | 05:46 | 07:24 | 12:52 | 15:31 | 18:18 | 19:52 |
| 18. okt., ne | 7. Jumada al-Ula | 05:48 | 07:25 | 12:52 | 15:30 | 18:17 | 19:50 |
| 19. okt., po | 8. Jumada al-Ula | 05:49 | 07:27 | 12:52 | 15:28 | 18:15 | 19:48 |
| 20. okt., to | 9. Jumada al-Ula | 05:50 | 07:28 | 12:51 | 15:27 | 18:13 | 19:47 |
| 21. okt., sr | 10. Jumada al-Ula | 05:51 | 07:29 | 12:51 | 15:25 | 18:11 | 19:45 |
| 22. okt., če | 11. Jumada al-Ula | 05:53 | 07:31 | 12:51 | 15:23 | 18:10 | 19:44 |
| 23. okt., pe | 12. Jumada al-Ula | 05:54 | 07:32 | 12:51 | 15:22 | 18:08 | 19:42 |
| 24. okt., so | 13. Jumada al-Ula | 05:55 | 07:34 | 12:51 | 15:20 | 18:06 | 19:40 |
| 25. okt., ne | 14. Jumada al-Ula | 04:57 | 06:35 | 11:51 | 14:19 | 17:05 | 18:39 |
| 26. okt., po | 15. Jumada al-Ula | 04:58 | 06:36 | 11:51 | 14:17 | 17:03 | 18:37 |
| 27. okt., to | 16. Jumada al-Ula | 04:59 | 06:38 | 11:50 | 14:16 | 17:01 | 18:36 |
| 28. okt., sr | 17. Jumada al-Ula | 05:00 | 06:39 | 11:50 | 14:14 | 17:00 | 18:34 |
| 29. okt., če | 18. Jumada al-Ula | 05:02 | 06:41 | 11:50 | 14:13 | 16:58 | 18:33 |
| 30. okt., pe | 19. Jumada al-Ula | 05:03 | 06:42 | 11:50 | 14:11 | 16:57 | 18:32 |
| 31. okt., so | 20. Jumada al-Ula | 05:06 | 06:45 | 11:50 | 14:08 | 16:54 | 18:29 |
Časi molitev v Cividale del Friuli
Pridobite natančne in uradne čase molitev za Cividale del Friuli, Italija. Naša platforma zagotavlja najnovejši urnik za zoro (Fajr), opoldne (Dhuhr), popoldne (Asr), mrak (Maghrib) in noč (Isha), kar zagotavlja, da nikoli ne zamudite molitve.
Kako se izračunajo časi molitev
Časi molitev na Vaktija.eu so pridobljeni neposredno od uradnih islamskih skupnosti in verskih oblasti v vsaki državi. To zagotavlja najvišjo stopnjo natančnosti za vašo specifično lokacijo.
Pogosta vprašanja
Kakšni so časi molitev v Cividale del Friuli danes?
Trenutni časi molitve za Cividale del Friuli danes so: Zora 05:53, Opoldne 12:51, Popoldan 15:23, Mrak 18:10 in Noč 19:44. Uradna in natančna Vaktija.
Od kod prihajajo ti časi molitev?
Čase zagotavljajo uradne verske institucije in islamski centri posameznih držav, da se zagotovi natančnost in usklajenost s skupnostjo.
Časi molitve danes v Cividale del Friuli
Posamezni časi molitve za Cividale del Friuli danes.
Fadžr (jutranja molitev)
Fadžr (jutranja molitev) v Cividale del Friuli je danes ob 05:53.
Sončni vzhod
Sončni vzhod v Cividale del Friuli je danes ob 07:31.
Zuhr (opoldanska molitev)
Zuhr (opoldanska molitev) v Cividale del Friuli je danes ob 12:51.
Asr (popoldanska molitev)
Asr (popoldanska molitev) v Cividale del Friuli je danes ob 15:23.
Magrib (večerna molitev)
Magrib (večerna molitev) v Cividale del Friuli je danes ob 18:10.
Iša (nočna molitev)
Iša (nočna molitev) v Cividale del Friuli je danes ob 19:44.