Königsbach an der Weinstraße
Nemčija
Zora
Sončni vzhod
Opoldne
Popoldan
Mrak
Noč
Časi molitve Königsbach an der Weinstraße - oktober 2026
| Datum | Hidžri | Zora | Sončni vzhod | Opoldne | Popoldan | Mrak | Noč |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. okt., če | 20. Rabi' al-Thani | 05:33 | 07:18 | 13:20 | 16:29 | 19:12 | 20:42 |
| 2. okt., pe | 21. Rabi' al-Thani | 05:34 | 07:19 | 13:20 | 16:28 | 19:10 | 20:40 |
| 3. okt., so | 22. Rabi' al-Thani | 05:35 | 07:20 | 13:19 | 16:26 | 19:08 | 20:38 |
| 4. okt., ne | 23. Rabi' al-Thani | 05:37 | 07:22 | 13:19 | 16:25 | 19:06 | 20:36 |
| 5. okt., po | 24. Rabi' al-Thani | 05:38 | 07:23 | 13:19 | 16:23 | 19:04 | 20:34 |
| 6. okt., to | 25. Rabi' al-Thani | 05:40 | 07:25 | 13:18 | 16:22 | 19:02 | 20:32 |
| 7. okt., sr | 26. Rabi' al-Thani | 05:41 | 07:26 | 13:18 | 16:20 | 19:00 | 20:30 |
| 8. okt., če | 27. Rabi' al-Thani | 05:43 | 07:28 | 13:18 | 16:18 | 18:58 | 20:28 |
| 9. okt., pe | 28. Rabi' al-Thani | 05:44 | 07:29 | 13:18 | 16:17 | 18:56 | 20:26 |
| 10. okt., so | 29. Rabi' al-Thani | 05:46 | 07:31 | 13:17 | 16:15 | 18:54 | 20:24 |
| 11. okt., ne | 30. Rabi' al-Thani | 05:47 | 07:32 | 13:17 | 16:14 | 18:52 | 20:22 |
| 12. okt., po | 1. Jumada al-Ula | 05:49 | 07:34 | 13:17 | 16:12 | 18:50 | 20:20 |
| 13. okt., to | 2. Jumada al-Ula | 05:50 | 07:35 | 13:17 | 16:11 | 18:48 | 20:18 |
| 14. okt., sr | 3. Jumada al-Ula | 05:52 | 07:37 | 13:16 | 16:09 | 18:46 | 20:16 |
| 15. okt., če | 4. Jumada al-Ula | 05:53 | 07:38 | 13:16 | 16:08 | 18:44 | 20:14 |
| 16. okt., pe | 5. Jumada al-Ula | 05:55 | 07:40 | 13:16 | 16:06 | 18:42 | 20:12 |
| 17. okt., so | 6. Jumada al-Ula | 05:56 | 07:41 | 13:16 | 16:05 | 18:40 | 20:10 |
| 18. okt., ne | 7. Jumada al-Ula | 05:58 | 07:43 | 13:15 | 16:03 | 18:38 | 20:08 |
| 19. okt., po | 8. Jumada al-Ula | 05:59 | 07:44 | 13:15 | 16:02 | 18:36 | 20:06 |
| 20. okt., to | 9. Jumada al-Ula | 06:01 | 07:46 | 13:15 | 16:00 | 18:34 | 20:04 |
| 21. okt., sr | 10. Jumada al-Ula | 06:03 | 07:48 | 13:15 | 15:59 | 18:32 | 20:02 |
| 22. okt., če | 11. Jumada al-Ula | 06:04 | 07:49 | 13:15 | 15:57 | 18:30 | 20:00 |
| 23. okt., pe | 12. Jumada al-Ula | 06:06 | 07:51 | 13:15 | 15:56 | 18:29 | 19:59 |
| 24. okt., so | 13. Jumada al-Ula | 06:07 | 07:52 | 13:14 | 15:54 | 18:27 | 19:57 |
| 25. okt., ne | 14. Jumada al-Ula | 05:09 | 06:54 | 12:14 | 14:53 | 17:25 | 18:55 |
| 26. okt., po | 15. Jumada al-Ula | 05:10 | 06:55 | 12:14 | 14:51 | 17:23 | 18:53 |
| 27. okt., to | 16. Jumada al-Ula | 05:12 | 06:57 | 12:14 | 14:50 | 17:21 | 18:51 |
| 28. okt., sr | 17. Jumada al-Ula | 05:13 | 06:58 | 12:14 | 14:49 | 17:20 | 18:50 |
| 29. okt., če | 18. Jumada al-Ula | 05:15 | 07:00 | 12:14 | 14:47 | 17:18 | 18:48 |
| 30. okt., pe | 19. Jumada al-Ula | 05:17 | 07:02 | 12:14 | 14:46 | 17:16 | 18:46 |
| 31. okt., so | 20. Jumada al-Ula | 05:18 | 07:03 | 12:14 | 14:45 | 17:15 | 18:45 |
Časi molitev v Königsbach an der Weinstraße
Pridobite natančne in uradne čase molitev za Königsbach an der Weinstraße, Nemčija. Naša platforma zagotavlja najnovejši urnik za zoro (Fajr), opoldne (Dhuhr), popoldne (Asr), mrak (Maghrib) in noč (Isha), kar zagotavlja, da nikoli ne zamudite molitve.
Kako se izračunajo časi molitev
Časi molitev na Vaktija.eu so pridobljeni neposredno od uradnih islamskih skupnosti in verskih oblasti v vsaki državi. To zagotavlja najvišjo stopnjo natančnosti za vašo specifično lokacijo.
Pogosta vprašanja
Kakšni so časi molitev v Königsbach an der Weinstraße danes?
Trenutni časi molitve za Königsbach an der Weinstraße danes so: Zora 06:04, Opoldne 13:15, Popoldan 15:57, Mrak 18:30 in Noč 20:00. Uradna in natančna Vaktija.
Od kod prihajajo ti časi molitev?
Čase zagotavljajo uradne verske institucije in islamski centri posameznih držav, da se zagotovi natančnost in usklajenost s skupnostjo.
Časi molitve danes v Königsbach an der Weinstraße
Posamezni časi molitve za Königsbach an der Weinstraße danes.
Fadžr (jutranja molitev)
Fadžr (jutranja molitev) v Königsbach an der Weinstraße je danes ob 06:04.
Sončni vzhod
Sončni vzhod v Königsbach an der Weinstraße je danes ob 07:49.
Zuhr (opoldanska molitev)
Zuhr (opoldanska molitev) v Königsbach an der Weinstraße je danes ob 13:15.
Asr (popoldanska molitev)
Asr (popoldanska molitev) v Königsbach an der Weinstraße je danes ob 15:57.
Magrib (večerna molitev)
Magrib (večerna molitev) v Königsbach an der Weinstraße je danes ob 18:30.
Iša (nočna molitev)
Iša (nočna molitev) v Königsbach an der Weinstraße je danes ob 20:00.