Roissy-en-France
Francija
Zora
Sončni vzhod
Opoldne
Popoldan
Mrak
Noč
Časi molitve Roissy-en-France - oktober 2026
| Datum | Hidžri | Zora | Sončni vzhod | Opoldne | Popoldan | Mrak | Noč |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. okt., če | 20. Rabi' al-Thani | 06:04 | 07:47 | 13:40 | 16:50 | 19:31 | 21:10 |
| 2. okt., pe | 21. Rabi' al-Thani | 06:06 | 07:49 | 13:40 | 16:49 | 19:29 | 21:08 |
| 3. okt., so | 22. Rabi' al-Thani | 06:07 | 07:50 | 13:39 | 16:47 | 19:27 | 21:06 |
| 4. okt., ne | 23. Rabi' al-Thani | 06:09 | 07:52 | 13:39 | 16:46 | 19:25 | 21:03 |
| 5. okt., po | 24. Rabi' al-Thani | 06:10 | 07:53 | 13:39 | 16:44 | 19:23 | 21:01 |
| 6. okt., to | 25. Rabi' al-Thani | 06:12 | 07:55 | 13:39 | 16:43 | 19:20 | 20:59 |
| 7. okt., sr | 26. Rabi' al-Thani | 06:13 | 07:56 | 13:38 | 16:41 | 19:18 | 20:57 |
| 8. okt., če | 27. Rabi' al-Thani | 06:15 | 07:58 | 13:38 | 16:39 | 19:16 | 20:55 |
| 9. okt., pe | 28. Rabi' al-Thani | 06:16 | 07:59 | 13:38 | 16:38 | 19:14 | 20:53 |
| 10. okt., so | 29. Rabi' al-Thani | 06:18 | 08:01 | 13:37 | 16:36 | 19:12 | 20:51 |
| 11. okt., ne | 30. Rabi' al-Thani | 06:19 | 08:02 | 13:37 | 16:35 | 19:10 | 20:49 |
| 12. okt., po | 1. Jumada al-Ula | 06:21 | 08:04 | 13:37 | 16:33 | 19:08 | 20:47 |
| 13. okt., to | 2. Jumada al-Ula | 06:22 | 08:05 | 13:37 | 16:32 | 19:06 | 20:45 |
| 14. okt., sr | 3. Jumada al-Ula | 06:24 | 08:07 | 13:36 | 16:30 | 19:04 | 20:43 |
| 15. okt., če | 4. Jumada al-Ula | 06:25 | 08:08 | 13:36 | 16:29 | 19:02 | 20:41 |
| 16. okt., pe | 5. Jumada al-Ula | 06:27 | 08:10 | 13:36 | 16:27 | 19:00 | 20:39 |
| 17. okt., so | 6. Jumada al-Ula | 06:28 | 08:11 | 13:36 | 16:26 | 18:58 | 20:37 |
| 18. okt., ne | 7. Jumada al-Ula | 06:30 | 08:13 | 13:35 | 16:24 | 18:56 | 20:35 |
| 19. okt., po | 8. Jumada al-Ula | 06:31 | 08:14 | 13:35 | 16:23 | 18:54 | 20:33 |
| 20. okt., to | 9. Jumada al-Ula | 06:33 | 08:16 | 13:35 | 16:21 | 18:53 | 20:31 |
| 21. okt., sr | 10. Jumada al-Ula | 06:34 | 08:17 | 13:35 | 16:20 | 18:51 | 20:30 |
| 22. okt., če | 11. Jumada al-Ula | 06:36 | 08:19 | 13:35 | 16:18 | 18:49 | 20:28 |
| 23. okt., pe | 12. Jumada al-Ula | 06:37 | 08:21 | 13:35 | 16:17 | 18:47 | 20:26 |
| 24. okt., so | 13. Jumada al-Ula | 06:38 | 08:22 | 13:34 | 16:15 | 18:45 | 20:24 |
| 25. okt., ne | 14. Jumada al-Ula | 05:40 | 07:24 | 12:34 | 15:14 | 17:43 | 19:23 |
| 26. okt., po | 15. Jumada al-Ula | 05:41 | 07:25 | 12:34 | 15:12 | 17:42 | 19:21 |
| 27. okt., to | 16. Jumada al-Ula | 05:43 | 07:27 | 12:34 | 15:11 | 17:40 | 19:19 |
| 28. okt., sr | 17. Jumada al-Ula | 05:44 | 07:28 | 12:34 | 15:09 | 17:38 | 19:18 |
| 29. okt., če | 18. Jumada al-Ula | 05:46 | 07:30 | 12:34 | 15:08 | 17:36 | 19:16 |
| 30. okt., pe | 19. Jumada al-Ula | 05:47 | 07:32 | 12:34 | 15:07 | 17:35 | 19:15 |
| 31. okt., so | 20. Jumada al-Ula | 05:50 | 07:35 | 12:34 | 15:04 | 17:31 | 19:12 |
Časi molitev v Roissy-en-France
Pridobite natančne in uradne čase molitev za Roissy-en-France, Francija. Naša platforma zagotavlja najnovejši urnik za zoro (Fajr), opoldne (Dhuhr), popoldne (Asr), mrak (Maghrib) in noč (Isha), kar zagotavlja, da nikoli ne zamudite molitve.
Kako se izračunajo časi molitev
Časi molitev na Vaktija.eu so pridobljeni neposredno od uradnih islamskih skupnosti in verskih oblasti v vsaki državi. To zagotavlja najvišjo stopnjo natančnosti za vašo specifično lokacijo.
Pogosta vprašanja
Kakšni so časi molitev v Roissy-en-France danes?
Trenutni časi molitve za Roissy-en-France danes so: Zora 06:36, Opoldne 13:35, Popoldan 16:18, Mrak 18:49 in Noč 20:28. Uradna in natančna Vaktija.
Od kod prihajajo ti časi molitev?
Čase zagotavljajo uradne verske institucije in islamski centri posameznih držav, da se zagotovi natančnost in usklajenost s skupnostjo.
Časi molitve danes v Roissy-en-France
Posamezni časi molitve za Roissy-en-France danes.
Fadžr (jutranja molitev)
Fadžr (jutranja molitev) v Roissy-en-France je danes ob 06:36.
Sončni vzhod
Sončni vzhod v Roissy-en-France je danes ob 08:19.
Zuhr (opoldanska molitev)
Zuhr (opoldanska molitev) v Roissy-en-France je danes ob 13:35.
Asr (popoldanska molitev)
Asr (popoldanska molitev) v Roissy-en-France je danes ob 16:18.
Magrib (večerna molitev)
Magrib (večerna molitev) v Roissy-en-France je danes ob 18:49.
Iša (nočna molitev)
Iša (nočna molitev) v Roissy-en-France je danes ob 20:28.