Vaktija.eu
Slovenija flag

Rosignano Marittimo

Italija

ali
--:--:--
ponedeljek, 21. september 2026
10. Rabi' al-Thani 1448

Zora

05:28

Sončni vzhod

07:03

Opoldne

13:12

Popoldan

16:29

Mrak

19:20

Noč

20:50

Časi molitev v Rosignano Marittimo

Pridobite natančne in uradne čase molitev za Rosignano Marittimo, Italija. Naša platforma zagotavlja najnovejši urnik za zoro (Fajr), opoldne (Dhuhr), popoldne (Asr), mrak (Maghrib) in noč (Isha), kar zagotavlja, da nikoli ne zamudite molitve.

Kako se izračunajo časi molitev

Časi molitev na Vaktija.eu so pridobljeni neposredno od uradnih islamskih skupnosti in verskih oblasti v vsaki državi. To zagotavlja najvišjo stopnjo natančnosti za vašo specifično lokacijo.

Pogosta vprašanja

Kakšni so časi molitev v Rosignano Marittimo danes?

Trenutni časi molitve za Rosignano Marittimo danes so: Zora 05:28, Opoldne 13:12, Popoldan 16:29, Mrak 19:20 in Noč 20:50. Uradna in natančna Vaktija.

Od kod prihajajo ti časi molitev?

Čase zagotavljajo uradne verske institucije in islamski centri posameznih držav, da se zagotovi natančnost in usklajenost s skupnostjo.

Časi molitve danes v Rosignano Marittimo

Posamezni časi molitve za Rosignano Marittimo danes.

Fadžr (jutranja molitev)

Fadžr (jutranja molitev) v Rosignano Marittimo je danes ob 05:28.

Sončni vzhod

Sončni vzhod v Rosignano Marittimo je danes ob 07:03.

Zuhr (opoldanska molitev)

Zuhr (opoldanska molitev) v Rosignano Marittimo je danes ob 13:12.

Asr (popoldanska molitev)

Asr (popoldanska molitev) v Rosignano Marittimo je danes ob 16:29.

Magrib (večerna molitev)

Magrib (večerna molitev) v Rosignano Marittimo je danes ob 19:20.

Iša (nočna molitev)

Iša (nočna molitev) v Rosignano Marittimo je danes ob 20:50.